Безкоштовна видача торговельних рекламних кампаній Google в рамках підтримки бізнесу в зв'язку з COVID-19

У ситуації пандемії люди все частіше роблять покупки через інтернет, і це не тільки товари першої необхідності, але і одяг, меблі, техніка та інше. Це дозволяє багатьом компаніям триматися на плаву і навіть масштабироваться. Однак не всі продавці в ситуації кризи можуть собі це дозволити.

У світлі останніх подій пов'язаних c коронавірусів COVID-19 Гугл надав можливість продавати безкоштовно в Google Shopping! Тепер всі магазини, які мають в наявності товари, релевантні запитам користувачів, мають шанс потрапити в товарну безкоштовну видачу, для цього потрібно лише зареєструвати аккаунт в Merchant Center. Також для цього не обов'язково мати рахунок у Google Ads. Це надасть користувачам більш широкий асортимент у видачі та, можливо, більш конкурентні і доступні ціни. Для рекламодавців, які вже є користувачами Merchant Center - це означає, що платні кампанії можна доповнити безкоштовними списками товарів. Тепер гравці з України можуть безкоштовно   показувати інформації про свої товари в Google Покупках. Так про їх пропозиціях дізнається більше покупців. Платні оголошення при цьому будуть як і раніше з'являтися в спеціальних рекламних блоках.

Також щоб дати можливість альтернативної оплати через сайт рекламодавців для користувачів - Гугл запартнерілся з PayPal. Гугл продовжує співпрацю з Shopify, WooCommerce і   BigCommerce, що дозволяє і далі продавцям, чиї магазини використовують ці платформи успішно торгувати на арені Google Shopping.

 

 

Де дивитися звіти?

Звіти про безкоштовні кліки з Google Shopping можна знайти в розділі "Ефективність" - "Підсумок". приклад нижче:

Давайте обговоримо Ваш проєкт або задачу. Звертайтеся!